Черно море – Динамо завършиха 1:1на Лудогорец Арена

July 17th, 2015 | by gino
ваши репортажи
0

Лудогорец Арена стана домакин на срещата Чарно море -Динамо. Мачът започна с неочакван натиск на гостите , но след десетина минути игра моряците се окопитиха и се впуснаха в атака. След бърза комбинация успяха съвсем закономерно и да поведат в резултата. До края на полувремето нямаше промяна. В началото на второто моли време натискът на варненци продължи и те направиха няколко пропуска да удвоят преднината си. След една от малкото атаки на Динамо се стигна до ъглов удар, а след него и до гол. Въпреки тоталния натиск на Черно море до края на мача резултатът остана 1:1. За отбелязване е страхотната организация на разградчани.

Благородно им завиждаме за Лудогорец Арена. Стадионът е прекрасен. Дай боже да доживеем и ние такъв.